Rodinné nálepky

Láska, úcta, istota, vzájomná pomoc, rešpekt a spolupatričnosť. To sú, podľa nás, tie najdôležitejšie hodnoty rodiny.

A rodina je ten najkrajší a najvzácnejší dar, ktorý môžeme mať. Súhlasíte?

Nalepka_na_stenu_hodnoty_rodina_textova_na_zelanie_interier_domov_laska_pozehnanie (2)

My si radi pripomíname krásne a vzácne momenty, ktoré sa nám navždy zapísali do našich sŕdc. Pomáhajú nám v tom aj naše nálepky na stenu.

Hodnoty tej vašej rodiny, ktoré by ste chceli vidieť aj u seba doma, si môžete tiež pripomínať. Nálepky na stenu sú na to celkom vhodným nástrojom.  

nalepky-na-stenu-rodina-je-dar (3)

Väčšina našich zákazníkov preferuje nálepky s jednoduchým motívom. Rodinné citáty, motivačné texty rodinných pravidiel alebo texty na želanie, ktorým zväčša rozumejú iba členovia rodiny. Nálepky často menia domy a byty  na domovy.

Pravidla_domu_nalepka_na_stenu (2)

Ktorá miestnosť?

Vhodná miestnosť je presne tá, ktorú si sami vyberiete. Podľa našich skúseností sú rodinné nálepky vhodné do obývačky, spálne, chodby/predsiene alebo aj kuchyne. Svoje miesto si však nájdu aj v jedálni. Pri jedálenskom stole pekne vynikne nálepka korene rodiny s citátom a jednoduchým motívom. S výberom farby sa však nemusíte orientovať iba na čiernu ☺.

Korene_rodiny_nalepka_na_stenu_rodina_laska_enalepky (2)

Minimalistickú nálepku s hodnotami rodiny môžete umiestniť napríklad aj do rohu izby alebo pokojne jej nechať priestor, aby zažiarila ako hlavná dekorácia v obývačke.

Veľká interiérová nálepka rodina, dokáže skvele využiť priestor nad sedacou súpravou alebo v spálni nad posteľou.

nalepky-na-stenu

Nálepka Domov, Rodina, Požehnanie krásne podčiarkne hodnoty rodiny. Vedľa nálepky si môžete umiestniť napríklad komodu, ktorá bude určená napríklad na rodinné spomienky. Môžete si na nej vystaviť fotografie, suveníry zo spoločných výletov alebo dovoleniek, prípadne iné poklady, ktoré sú pre vás dôležité.

Nalepka_na_stenu_domov_rodina_pozehnanie_motivacia_rodinna_enalepky (1)

 V našej rodine sú aj hudobníci a niekedy to veru u nás hrá rôznymi tónmi. Veríme, že s nami budete súhlasiť, keď povieme, že rodina je ako hudba. Spolu však tvoria nádhernú pieseň .

Nalepka_na_stenu_piesen_rodiny_citaty_textova_nalepka_nalepka_na_zelanie_enalepky_hudobna_nalepka_huslovy_kluc(1)

Rodinné logo ako erb rodiny

Výnimočná rodina, potrebuje výnimočnú nálepku. Krásnym interiérovým doplnkom môže byť nálepka rodinného loga. Do jeho tvorby sa môže zapojiť kreativita celej rodiny. Bude ako váš rodinný erb.

 nalepky_na_stenu (1)

Rodinné nálepky v exteriéri

Rodinné nálepky nemusia byť orientované iba ako dizajnový prvok v interiéri, ale ich využitie nájdete aj v dekorovaní auta. V našej ponuke nájdete napríklad aj malú nálepku na auto rodina, ktorá môže byť milým doplnkom rodinného auta. Počet členov upravíme podľa želania ☺.

Nalepka-na-auto-rodina-mama-oco-tato-deti-dcera-syn (1)

Harmónia a domov plný lásky samozrejme nezávisia od nálepiek na stene. Ich prostredníctvom, ich však podčiarknete ♥.

Vybrali ste si?