Nálepky na želanie

Keďže máme neskutočne veľa nápadov a z časového hľadiska ich nie je možné všetky ponúknuť v našom e-shope, rozhodli sme sa, že u nás má každý zákazník možnosť dať si vyrobiť nálepku na želanie.

Výrobe nálepiek na želanie sa venujeme približne od roku 2013. Za ten čas sme ich vyrobili veľké množstvo a ponúkame vám ochutnávku pár kúskov, ktoré môžu slúžiť aj ako inšpirácia pre vás.

Aké nálepky na želanie vyrábame?

Naša výroba je zameraná na výrobu nálepiek na stenu z jednofarebných fólií vyrezávacím spôsobom. Pre lepšiu predstavu sú to napríklad rôzne citáty, texty, siluety postavičiek pre deti, rôzne tvary ako guličky, bodky, srdiečka, trojuholníky, stromčeky, nálepky v škandinávskom štýle a iné.

Farebné nálepky zatiaľ na želanie nevyrábame.

Čo potrebujeme od zákazníka?

V prvom rade je potrebné mať predstavu o nálepke, ktorú si zákazník želá. To znamená vedieť, kde si bude želať nálepku nalepiť, aká by mala byť veľká a v akej bude farbe. Často krát nám pomôže aj kresba od zákazníka :).

Čím viac informácií nám zákazník o nálepke dodá, tým rýchlejšie je spracovanie a cena za mnoho grafických návrhov sa tým zbytočne nenavyšuje.

Mám predstavu, čo mám robiť?

Napíšte nám ju na info@enalepky.sk a my vašu predstavu spracujeme a pošleme vám cenovú ponuku. Po jej odsúhlasení vám pošleme grafický návrh nálepky na vaše schválenie. 

Ako dlho trvá dodanie nálepky na želanie?

Výrobný proces nálepky na stenu je veľmi rýchly. Najdôležitejší proces je samotné schvaľovanie a dolaďovanie detailov.

Od schválenia dizajnu trvá výroba s dodaním nálepky približne 3 pracovné dni v rámci SR a približne 5 pracovných dní v rámci ČR.

Budem vedieť nálepku nalepiť?

V každom balíčku má zákazník priložený jednoduchý postup lepenia a vieme vám poradiť aj telefonicky. Lepenie je jednoduché, dôležitá je trpezlivosť :).

Ak už máte predstavu o nálepke a ešte ste ju v žiadnej ponuke e-shopu nevideli, napíšte nám. Máme radi výzvy :). 

Tím eNALEPKY.sk